Slevové kupónyKatalogŘemesla a službyPodlahářstvíPodlahy panDOMO - Different design

  • Podlahy panDOMO - Different design

  • Sleva 10% na podlahy panDOMO
  • platnost do: 30.12.2013

Tisk kupónu

Slevový kupón na služby společnosti Podlahy panDOMO - Different design

Podmínky slevy

Slevy a jiné nabízené výhody se nesčítají.

DIFFERENT-DESIGN jsme založili v roce 2005 v Pardubicích a od té doby se neustále rozvíjíme ve všech směrech našeho působení.. Prostě děláme věci trochu jinak. DIFFERENT-DESIGN je designový ateliér a firma realizující interiéry se schopností dotáhnout projekt do posledního estetického detailu včetně jeho realizace.

Nabízíme historii, zkušenost. Filozofii, myšlenky, kvalitu, design, výstřednost a především originalitu. Na svém kontě máme řadu „velkých“ i „malých“ projektů. K realizaci používáme moderní, nekonvenční, ale cenově dostupné materiály.

Co je panDOMO

panDOMO je moderní systém pro vytváření povrchových úprav, ponechávající neomezené možnosti architektonické tvorby jak pro podlahy, tak pro stěny.

Pandomo na stěny

Přichází zcela nový druh umění – tvorba stěn PANDOMO je neporovnatelné s čímkoliv, co už znáte. Na rozdíl od již existujících malířských technik a dosavadních produktů je PANDOMO na stěny schopno tvorby dle nových aktuálních impulzů a neotřelých nápadů. S PANDOMO na stěny jsou téměř všechny tvůrčí nápady realizovatelné. Od ušlechtilých, dokonale hladkých povrchů, po hluboce strukturované je vše možné.

Pandomo na podlahy

PANDOMO je podlahová stěrka na bázi cementu a současně základní materiál pro zcela nový druh umění – tvorba podlah. PANDOMO má charakter velkoplošných podlah z přírodního kamene beze spar, a při tom je PANDOMO stejně zatížitelná jako vysoce kvalitní parkety. Je vhodné pro všechny vnitřní plochy, které chcete vytvořit.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

« Nahoru

  • V Celnici 1631/4, Praha 1
  • (+420) 777 646 322
  • IČ: 73669091
+

Pobočky

Kanceláře

V Celnici 1631/4, Praha 1

Showroom

Mariánská 30, Praha 4

Kontaktní osoby

Pavel Trousil

Odkazy

« Nahoru


62 | 2217


« Nahoru