Slevové kupónyKatalogŘemesla a službyZahradnické práceNASCOGARDEN - závlahové systémy

  • NASCOGARDEN - závlahové systémy

  • Slevy 10% na automatické závlahové systémy zahrad, veřejných a komerčních prostor, zavlažování fotbalových hřišť a tenisových kurtů
  • platnost do: 31.12.2013

Tisk kupónu

Slevový kupón na služby společnosti NASCOGARDEN - závlahové systémy

Podmínky slevy

Slevy a jiné nabízené výhody se nesčítají.

Firma je součástí celku firmy Nasco, která začala na trhu působit hned po vzniku samostatné České republiky v roce 1993. Naší konkurenční výhodou je úzká specializace přímo na automatické závlahové systémy. Toto není pravidlem a ve většině případů je instalace závlahových systémů jen doplňková činnost.

Využijte našich slev a ušetříte desetitisíce korun při realizaci zavlažovacího systému.

Použijte slevový kupón a získejte . Při realizaci fotbalového hřiště nebo tenisových kurtů to znamená úsporu minimálně 5000 Kč. To samé platí pro závlahy zahrad. Poskytujeme slevu z již výrazně konkurenčních cen – můžete si nás porovnat s konkurencí. Vycházíme vítězně!

Zahrady a soukromé plochy

Nezbytným doplňkem zahrad jsou dnes moderní automatické závlahové systémy. Vynaložené náklady se přibližně do 3 let vrací! Zavlažovací systém ušetří 30–40% nákladů za zálivku. Ukázky realizace .

Fotbalová hřiště

Zářivě zelený trávník je samozřejmým atributem úspěšného fotbalového klubu. Oceníte kvalitní hrací povrch a zároveň ušetříte 60% nákladů za vodu a energii oproti běžnému zalévání. Naše reference ze .

Tenisové kurty

Zavlažovat antuku je dnes jediná možnost, jak udržet tento náročný materiál v dobrém stavu. Automatický závlahový systém uspoří mnoho financí všem tenisovým klubům. Podívejte se na kompletní nabídku pro .

Sportovní plochy

Závlahy instalujeme na multifunkční travnaté atletické plochy, trávníkách pro ragby, golfových greenech, na baseballu či softballu i v jízdárnách. Výčet sportovních ploch, které se dnes neobejdou bez závlah, je téměř nekonečný. Více o .

Veřejné a komerční plochy

Moderní velkoměsta si nedokážeme představit bez kvetoucích parků. Tedy ani bez závlah. Oslovte nás s žádostí o kalkulaci do – nabízíme kvalitu a nízké ceny v porovnání s konkurencí.

Nabízíme kompletní balířek služeb…

Spolupracujeme s odborníky z více oborů. Společně se zavlažovacím systémem zajistíme zahradní architekty, výrobu zahradního nábytku, garážová a vjezdová vrata vyvrtání studny a vše co potřebujete k úplné zahradě. Všechny práce za jedinečné ceny v jednom balíčku. Nespornou výhodou je také neporcování znalostí a profesionál na každou činnost. Dohromady vytváříme ojedinělou nabídku z finančního i časového hlediska.

Závlahové systémy pro zahrady, fotbalová a tenisová hřiště.

« Nahoru

  • Mladotická 237/3, Praha 6
  • (+420) 773 599 644
  • IČ: 74894269
+

Pobočky

Nascogarden – závlahové studio

Mladotická 237/3 , Praha 6 – Ruzyně

Působíme po celé České republice a na Slovensku

Otevírací hodiny:

Pondělí – Pátek

8:00–12:00, 13:30–16:00

Kontaktní osoby

Tomáš Slifka

Petr Slifka

Odkazy

NASCOGARDEN - závlahové systémy - Zavlažování zahrad rodinných domů a vilekNASCOGARDEN - závlahové systémy - Závlahové systémy fotbalových hřišťNASCOGARDEN - závlahové systémy - Závlahy tenisových kurtůNASCOGARDEN - závlahové systémy - MikrozavlažováníNASCOGARDEN - závlahové systémy - Zavlažování parků a veřejných plochNASCOGARDEN - závlahové systémy - Závlahy golfových hřišťNASCOGARDEN - závlahové systémy - Automatický závlahový systém pro zahrady a soukromé plochyNASCOGARDEN - závlahové systémy - Uklázka zavlažovaných rostlinNASCOGARDEN - závlahové systémy - Zavlažovací systém pro fotbalová hřištěNASCOGARDEN - závlahové systémy - Postřikovač K-Rain

Podobné slevy v katalogu

Zahradní architektura Víšek

Praha 9

  • Sleva 5% na celou zakázku

platnost do: 30.6.2013

Levný Zahradník, kácení stromů

Praha 4

  • Sleva 10% na kácení stromů

platnost do: 30.7.2011

Zahradnické práce Král

Praha 5

  • Sleva 5% na zahradnické práce při útratě nad 20000,-Kč
  • Sleva 5% pro živnostníky

platnost do: 30.6.2013

Náš tip: Řasenka Max Factor 2000 calorie, Zubní pasta a kartáčky Elmex, Ústní voda Listerine Total Care

« Nahoru


406 | 3055


« Nahoru