Logo: Slevové kupóny Nascocard - slevove-kupony.cz

Slevové kupóny Nascocard - slevove-kupony.cz


Uživatelská příručka

Základní navigace: ÚvodUživatelská příručkaProcházení katalogem

Procházení katalogem

Ať už hledáte konkrétní slevu nebo jen po katalogu brouzdáte a hledáte třeba hezký dárek, nikdy se u nás neztratíte. V horní části stránek hned pod nadpiskem vidíte cestu, v které části stránek se nacházíte.

Seznam kategorií (1) přehledně třídí všechny slevy v katalogu. Je-li Vám příjemnější slevu vyhledat bez procházení, je pro Vás v pravé části stránek připraveno vyhledávátko. (2) Hned pod seznamem kategorií a dalšími prvky, upřesňujícími výběr slev (3), se zobrazují jednotlivé kupóny. (4) Nevíte si rady? Volejte na Zelenou linku Slevových kupónů. (5)

Jak můžu procházet katalogem slev?

Možností jak najít tu pravou slevu je hned několik. Poradíme Vám tu nejjednoduší. Na stránce katalogu vyberte jednu z kategorií, ve které chcete slevu nalézt.

Kategorie jsou rozděleny do šesti oblastí a v každé z nich ještě seřazeny podle abecedy. Připravované kategorie, které ještě neobsahují žádné slevy, jsou prozatím zobrazeny šedivě. To abyste měli přehled jaké slevy chystáme.

Další možnost, jak se rychle dostat k té pravé slevě, představuje jednoduché vyhledávátko umístěné v pravé části stránek. Pokud přesně víte, co hledat, použijte ho. Za kvalitu výsledků Vám ručí světová jednička ve vyhledávání - Google.

Tip: Víte přesně, jak se kategorie jmenuje? Nechte si zobrazit jen ty, co začínají určitým písmenem. Stačí na něj kliknout hned pod výpisem kategorií.

Mohu nějak upřesnit výběr?

Po úspěšné volbě kategorie Vám katalog zobrazí všechny firmy, které slevu z hledaného oboru nabízejí. Pokud se Vám zdá nabídka příliš široká, upřesněte svůj výběr dle kraje, popřípadě vyberte další kategorii.

Jak vybírat slevu?

Seznam dostupných slevových kupónu Vám pomáhá rozhodnout se, kterou firmu zvolit. Protože jste zde především kvůli slevám, v dobře viditelném rámečku Vám ukazujeme, jak velkou slevu firma nabízí. (1) Aby jste nemuseli číst dlouhé romány, vypisujeme stručně, čím se firma zabývá. (2) Je však třeba pohlídat si některé důležité údaje:

Popis slevového kupónu
  • Ne každá firma nabízí slevu na veškeré své zboží či služby. Přečtěte si, čeho přesně se sleva týká. (3)
  • Pohlídejte si platnost slevového kupónu, ať stihnete slevu plně využít. (4)

Zaujala Vás prezentace firmy? Přečtěte si o ní více. Po kliknutí na jméno firmy (5) nebo její logo (6) se dozvíte např. kde firma sídlí, čím se přesně zabývá, co nabízí či jak jí kontaktovat.


Hlavní menu:

Dolní menu:

» Nahoru