Slevové kupónyKatalogCestování, ubytování, realityPenzionyChata Polanka - ubytování východní Čechy

  • Chata Polanka - ubytování východní Čechy

  • Zdarma - 2 noci, při zakoupení ubytování na 5 nocí (akce 5 + 2 zdarma)
  • platnost do: 30.7.2013

Tisk kupónu

Slevový kupón na služby společnosti Chata Polanka - ubytování východní Čechy

Podmínky slevy

Slevy a jiné nabízené výhody se nesčítají.

Prožijte baječný týden dovolené ve východních Čechách v nedaleko Litomyšle. Zaplatíte pouze 5 nocí, ale strávíte u nás 7. Získáte týden dovolené za cenu pouhých 5-ti nocí. Využijte akce „5+2 zdarma“ a čerpejte slevu se slevovým kupónem.

Pro Vás, pro Vaši firmu, či Vaši společnost zajistíme příjemné prostředí pro dovolenou nebo uspořádání školení, slavnostních večírků, seminářů, ale i rekreační program přímo v okolí našeho hotelu. Okolní prostředí dává možnost pro cykloturystiku – půjčovna kol i pěší turistiku. Zajistíme Vám sportovní aktivity v okolí. Tenisové kurty, možnost projížděk na koních či půjčovnu motokár ve 20 km vzdáleném Vysokém Mýtě. Rádi pro Vás zajistíme hudební produkci disco, živá hudba či pronájem sportovišť či další program dle Vašeho přání. Mezi hosty, kteří nás poctili svou návštěvou, patří významné osobnosti kulturního, sportovního a politického dění.

Nevíte přesně, kde se naše chata nachází? Podívejte se na všechny možnosti a tipy na výlet. A nechte se nalákat na pobyt v krásné přírodě s mnoha kulturními památkami a nejčistčí vodu v České republice. Koukněte se na virtuální prohlídku po .

Ubytování v chatě Polanka

Nabízíme Vám možnost ubytování v našich pokojích v provedení: jednolůžkový, dvoulůžkový, čtyřlůžkový. Naše apartmány nabízí krásný výhled do údolí řeky Novohradky. Obývací místnost je vybavená TV. Koukněte se na ubytování.

Ubytování v chatkách

Cyklochatky jsou vybaveny palandami, stolkem, sociální zařízení pro cyklochatky se nachází v objektu hotelu . Zjistěte více informací zde.

Naše služby

Zajištujeme kompletní svatební hostiny, oslavy, rauty, firemní školení či konference. Ke kongresovým a školícím službám pronajímáme konfrenční salónek pro 35 lidí s restaurací pro 55 lidí. K dispozici je televizor a DVD, přenosné promítací plátno, flipchart a další pomůcky. Pro návštěvníky i veřejnost nabízíme také možnost krátkodobého pronájmu jízdních kol Author Prime již od 1 hodiny. Jízdní kola jsou vybavena povinnou výbavou a zámkem.

Využívejte slevy, šetříme Vaše peníze!

« Nahoru

  • Nové Hrady 107, Nové Hrady
  • (+420) 469 325 131
  • IČ: 44328168
+

Pobočky

Chata Polanka

Nové Hrady 107, okres Ústí nad Orlicí

Otevírací hodiny:

Pondělí – Pátek 11 – 22

Kontaktní osoby

Milada Marčíková

Odkazy

Podobné slevy v katalogu

U Jasanských - dovolená na horách

Čenkovice

  • Sleva 50% na vyjíždku na koni pro ubytované

platnost do: 30.10.2012

Náš tip: Zubní pasta a kartáčky Elmex, Mezizubní kartáčky Curaprox, Řasenka Max Factor 2000 calorie

« Nahoru


1191 | 2242


« Nahoru