Slevové kupónyKatalogMóda, sport, zábavaRelaxaceAWA - relaxační centrum Brno

 • AWA - relaxační centrum Brno

 • Sleva 20% na vstup a permanentku do jeskyně, masážní křeslo, šungitovou komoru
 • Sleva 10% na terapii na EEG biofeedback
 • platnost do: 30.12.2012

Tisk kupónu

Slevový kupón na služby společnosti AWA - relaxační centrum Brno

Podmínky slevy

Slevy a jiné nabízené výhody se nesčítají.

Naše solné jeskyně najdete v centru Brna s provoněnou recepcí v AWA relaxačním centru, na začátku byli ADAM a EWA, dvě solné jeskyně v Brně…

AWA relaxační centrum nabízí dvě solné jeskyně ADAM a EWA, jež jsou odlišné svou povahou. Klient si zvolí prostředí, které uspokojují jeho nároky a potřeby. Pro maximální pohodlí našich zákazníků jsme vystavěli dvě solné jeskyně, tak aby se dospělí a děti vzájemně nerušili a mohli tak přijímat v svoji solnou terapii, v nejoptimálnějším a nejvhodnějším prostředí. V našem centru dále naleznete masážní křeslo nebo šungitovou komoru.

Dále nabízíme prodej výrobků ze soli a prodáváme kosmetiku z Mrtvého moře značky KAWAR, DSM Mon plati, Minerál beauty systém a švýcarskou kosmetiku JUST.

Solná jeskyně EWA

Solná jeskyně je koncipována především pro terapii dětí. Solná jeskyně EWA je vybavena kbelíčky, lopatkami, formičkami a dalšími hračkami a děti si zde mohou shlédnout i pohádky na LCD monitoru, či poslechnout pohádky nebo písničky v reprodukované podobě.

Solná jeskyně ADAM

Jeskyně má spíše meditativní charakter, oproštěný od rušivých vlivů dětí. Její specialitou je dvoumístné , umožňující zákazníkům přímý fyzický kontakt se solí a šungitem, či soukromí, dispozičně oddělené od hlavní části jeskyně. Dále je zde vodopád ze solanky a jezírko s vyvíječem vodní mlhoviny.

Masážní křeslo

Křeslo se čtyřmi typy programů – relaxační, vitalizační, aktivní a speciální program. Křeslo masíruje šíji, celá záda, bedra i nohy. Masážní křeslo má tyto typy masáží: válečková – potahovací masáž, excentrická – roztíratelná masáž, pulsní – poklepávací masáž, shiatsu masáž a vibrační – oscilační masáž.

Šungitová komora – terapie s minerálem Šungit

Podobně jako terapie v solné jeskyni, jenom s tím rozdílem, že ležíte na pohodlné podložce, v uvolněné poloze, nejlépe při zavřených očích. Většina klientů při terapii usíná, pak má terapie nejoptimálnější účinky. Rozhodně si nenechejte ujít možnost regenerace či léčby prostřednictvím unikátních fullerenů. Šungitová komora stabilizuje kolísavý krevní tlak, odstrańuje stres, pomáhá při léčbě i vážných psychických obtíží a urychluje hojení zánětů, pooperačních stavů, naraženin a popálenin. Zároveň napomáhá léčbě ischemické choroby srdeční a regeneruje organismus.

EEG biofeedback

Biofeedback je metoda psychofyziologie, která uvádí do optimálního stavu činnost Vašich mozkových vln. Používá se převážně pro tyto případy: stres, poruchy spánku, migréna a jiné bolesti hlavy, urinální a fekální inkontinence, epilepsie, alkohol a jiné závislosti, deprese, poruchy pozornosti, únavový syndrom, syndrom , rehabilitace po úrazech hlavy, poruchy učení.

Využívejte slevy, šetříme Vaše peníze!

« Nahoru

 • Orlí 16, Brno
 • (+420) 542 222 220
 • IČ: 25580213
+

Pobočky

AWA relaxační centrum Brno

Orlí 16, Brno

Dům u Kamenné panny

Otevírací hodiny:

Pondělí – Neděle 9.00 – 20.00

Kontaktní osoby

Radek Zavřel

Odkazy

Zařazení v kategoriích:

KatalogMóda, sport, zábavaRelaxace

AWA - relaxační centrum Brno - Solná jeskyně 1AWA - relaxační centrum Brno - Solná jeskyně 2AWA - relaxační centrum Brno - Solná jeskyně 3AWA - relaxační centrum Brno - Recepce AWA relax centra v Brně

Podobné slevy v katalogu

Solná jeskyně Alpera

Vyškov

 • Sleva 5% na jednotlivé vstupné do solné jeskyně, nelze kombinovat s rodinou slevou

platnost do: 30.12.2012

Solná jeskyně Mořská pláž

Boskovice

 • Sleva 10% na vstupné a permanentku do solné jeskyně pro pojištěnce ZP MV ČR

platnost do: 30.12.2012

Solimare - solná jeskyně Kyjov

Kyjov

 • Sleva 5% na jednorázové vstupné a permanentky

platnost do: 30.12.2012

Solná jeskyně Lotosový květ

Kuřim

 • Sleva 10% na permanentku do solné jeskyně

platnost do: 30.12.2012

Solární studio Solarservis s.r.o.

Brno

 • Sleva 8% při zakoupení permanentky na opalování

platnost do: 30.12.2012

Náš tip: Řasenka Max Factor 2000 calorie, Ústní voda Listerine Total Care, Zubní pasta a kartáčky Elmex

« Nahoru


1011 | 2357


« Nahoru